young_block a video "o nás"

young_block a video "o nás"

Chceme ukázat, že vyrábíme hezké papírové věci. 

A to se povedlo.

Více...
FIREMNÍ PREZENTACE VE FORMÁTU PDF

FIREMNÍ PREZENTACE VE FORMÁTU PDF

ZÁJEMCI SI MOHOU PREZENTACI STÁHNOUT NA ODKAZE PO VSTUPU DO "VÍCE".

Prezentace v českém jazyce ve formátu PDF:

PDF KE STAŽENÍ

Více...
DIÁŘ V DNEŠNÍ DOBĚ - ANO či NE? ANO, ALE ROZUMNÝ DIÁŘ.

DIÁŘ V DNEŠNÍ DOBĚ - ANO či NE? ANO, ALE ROZUMNÝ DIÁŘ.

DIÁŘ. PRODUKT, KTERÝ BYL NA ÚPLNÉM ZAČÁTKU PŘÍBĚHU MÉ ZNAČKY  YOUNG_BLOCK. PRODUKT, O KTERÉM JSEM DLOUHO PŘEMÝŠLEL, JAK JEJ SPRÁVNĚ UCHOPIT A ZDA O NĚM V DNEŠMNÍ DOBĚ VŮBEC UVAŽOVAT.

Jiří Vogel 17.8.2017

Více...

JAK VYBRAT DOBRÉHO DODAVATELE DIÁŘŮ  A BLOKŮ PRO VAŠI FIRMU?

JAK VYBRAT DOBRÉHO DODAVATELE DIÁŘŮ A BLOKŮ PRO VAŠI FIRMU?

V DNEŠNÍ DIGITÁLNÍ DOBĚ SE VRACÍ TOUHA PO PAPÍRU, A TO NEJEN PO TIŠTĚNÝCH ČASOPISECH, ALE TAKÉ PO BLOCÍCH, ZÁPISNÍCÍCH A DIÁŘÍCH. JAK VYBRAT PRO VAŠI FIRMU TOHO NEJLEPŠÍHO DODAVATELE? NA CO SI DÁT POZOR A KDY SE OBRÁTIT A UTÉCT?

Jiří Vogel, 6.6.2017

Více:

POCTIVÉ ZÁPISNÍKY (SOFFA č. 20, květen 2017)

POCTIVÉ ZÁPISNÍKY (SOFFA č. 20, květen 2017)

ORIGINÁLNÍ NÁPAD, POCTIVÉ ŘEMESLO, LÁSKA K  PAPÍRU A VELKÉ ODHODLÁNÍ. PŘEDSTAVUJEME VÁM ZNAČKU YOUNG_BLOCK, KTERÁ SE ROZHODLA DĚLAT BLOKY TROCHU JINAK.

ORIGINÁLNÍ NÁPAD, POCTIVÉ ŘEMESLO, LÁSKA K  PAPÍRU A VELKÉ ODHODLÁNÍ. PŘEDSTAVUJEME VÁM ZNAČKU YOUNG_BLOCK, KTERÁ SE ROZHODLA DĚLAT BLOKY TROCHU JINAK.

text: Helena Novotná | styling: Lenka Hlaváčová | foto: Adéla Havelková

 

JESTLIŽE JSTE SI BĚHEM POSLEDNÍCH DVOU MĚSÍCŮ PŘEDPLATILI MAGAZÍN SOFFA, JAKO DÁREK VÁM PŘIŠEL I NÁŠ STYLOVÝ ZÁPISNÍK, KTERÝ JSME NAVRHLI VE SPOLUPRÁCI S MLADOU FIRMOU YOUNG_BLOCK. VĚŘÍME TOTIŽ, ŽE JEDNODUCHÝ ZÁPISNÍK A TUŽKA NÁM I V DOBĚ TABLETŮ, PHABLETŮ A ČÍM DÁL CHYTŘEJŠÍCH TELEFONŮ DÁVAJÍ SVOBODU POZNAMENAT SI KDYKOLI A COKOLI PŘESNĚ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV. JAK Z NUDNÉHO PAPÍROVÉHO POMOCNÍKA VYTVOŘIT ELEGANTNÍHO SPOLEČNÍKA, TO VĚDÍ JIŘÍ VOGEL A DAVID EDLMAN TVOŘÍCÍ POD ZNAČKOU YOUNG_BLOCK.

Málokdo má v mládí jasnou představu o tom, co chce dělat. Jiří Vogel ale už v šest­nácti letech věděl, že jednou chce vybudovat svoji vlastní firmu. Několik let čekal na ten správný nápad a mezitím se naplno věnoval obchodu v různých odvětvích. Za tu dobu se mu nahromadily různé firemní bloky, zápisníky a diáře. Kolik z nich opravdu používal? Žádný. Naděje svitla až s diářem od tiskárny H.R.G. Kvalitní papír a řemeslná práce byly důkazem, že korporátní bloky a diáře se dají dělat mnohem lépe. A nápad na vlastní firmu byl na světě. Vše začalo postupně vznikat po večerech a mnohdy i po nocích a v lednu 2015 spatřila světlo světa značka young_block.

Dnes již young_block spolupracuje s velkými společnostmi, jako je UniCredit Bank nebo Škoda, a vytváří pro ně bloky na míru. Malé papírové šperky. Takové, které neskončí v šuplíku a později v koši. Takové, které dárce hrdě reprezentují a obdaro­vanému udělají radost. „Jsme malá firma pro velké zákazníky. Umíme série o sto kusech, ale i deseti tisících,“ vysvětluje Jiří Vogel. V limitovaných edicích vznikají i autorské bloky young_block, které se momentálně dají pořídit pouze na youngblock.cz. Exkluzivita je jedním z charakteristických rysů značky, spolu s poc­tivým ručním zpracováním, které umožňuje pružně reagovat na přání zákazníků. A do třetice, pro young_block je typické překvapení uprostřed každého bloku: několik stránek plných her a hádanek proti nudě!

young_block je mladá a progresivní značka, která se neustále posouvá kupředu, ať už jde o používané materiály, technologie nebo další produkty. Brzy se v portfoliu young_block objeví například i diář. young_block je také jedním z hrdých zakláda­jících členů otevřeného sdružení Made in Litomyšl, o kterém jsme psali v čísle 19.  

Více...
Nahrávám

Nahrávám...